Přihlášení k odběru novinek

SPAGYRICKÁ BIO KOSMETIKA

Heart Dance online

heart-dance_ijen2020_online_web

 

 

I když se v této pohnuté době opět nemůžeme potkat osobně, jsem vděčná že existují technologie, díky nimž se můžeme setkat ONLINE, a to prostřednictvím Zoomu :)

Už s tím mám výbornou zkušenost, nemusíte mít obavy, že to nebude fungovat, náš niterný svět je stejně reálný a energie funguje bez ohledu na vzdálenost mezi námi :)  

Zde reflexe z prvního jarního online Heart Dance 14.4.:

"Moc dekuji za vcerejsi online Heart Dance. Bylo krasne vnimat Tvoji energii, energie ostatnich zen a tu nadhernou ocistnou zar plnou lasky a soucitu, kterou jsme vytvorily. Naplnila jsem ji rovnou i svuj domov. A hlavne jsem v ni mohla v klidu zustat a odsunout se do postele. Moc se primlouvam za online Heart Dance i po skonceni karanteny." Jana

Propojíme se tedy skrze Zoom ve středu 21. října 2020 od 19 do cca 22 h a poté dle situace.

Budu ráda, když si tento večer rezervujte pro sebe a vytvoříte si soukromí. 

 

Jak na Zoom?

1) Klikněte na tento odkaz:

https://us02web.zoom.us/j/85981194561?pwd=dWZld0dBbzlUVkRES3VaRHR1Y3Bjdz09 

Meeting ID: 859 8119 4561
Passcode: 337915


2) Pokud už máte u Zoomu účet, klikněte poté na "Launch application"


3) Pokud ještě účet nemáte, klikněte na "Download and run Zoom". Postupujte dle pokynů a pak klikněte na "Launch application"

 

 Do Zoom meetingu se bude možno připojit vždy v cca 18.30 h.

 

Co si připravit (není nutno, ale velmi vítáno):

 Vytvoř si pro sebe krásný, teplý a nerušený prostor na celý večer. Ozdob ho květinami, provoň ho, zapal svíčky, připrav si nápoje a dobroty, které máš ráda. Připrav si meditační polštářek, relaxační deku a hřejivý šál přes ramena. Dej si sprchu a oblékni si pohodlné šaty, ve kterých se cítíš žensky.

Dále si připrav:

Vykuřovadlo nebo cokoli, čím můžeš očistit sebe a prostor.

Předmět, který pro Tebe symbolizuje ženskost.

Růžový nebo jiný Tvůj oblíbený olej.

Skicák, psací potřeby, pastely nebo jiné oblíbené potřeby pro malování a kreslení.

Cokoli dalšího, co je pro Tebe důležité a co Tě k tématu napadne.

 

 Vstupné: 

Ráda bych v tomto zlomovém čase podpořila všechny, pro které je tato situace náročná finančně a podporu ženského kruhu podtřebují nejvíce. Proto nabízím možnost dobrovolného vstupného. Zároveň budu vděčná těm z vás, které si to nyní můžete dovolit a pošlete více než obvykle, abyste naopak podpořily mně :)

Věřím, že se tak nastolí rovnováha. 

Vždy po skončení si naciťte, jakou pro vás měl Heart Dance hodnotu a poté můžete zaslat na č.ú. 566879093/0800. Děkuji :)

 

Přeji vám klidnou mysl a důvěru ve vše, co nového k nám přichází. Těším se na  nejen taneční setkání s vámi :)

 

 Zde reflexe z prvního online Heart Dance:

"Moc dekuji za vcerejsi online Heart Dance. Bylo krasne vnimat Tvoji energii, energie ostatnich zen a tu nadhernou ocistnou zar plnou lasky a soucitu, kterou jsme vytvorily. Naplnila jsem ji rovnou i svuj domov. A hlavne jsem v ni mohla v klidu zustat a odsunout se do postele. Moc se primlouvam za online Heart Dance i po skonceni karanteny." Jana.

 

Zde pro radost krásné reflexe z prvního online rituálu, který proběhl 24.3.2020:

Byl to úžasný online zážitek a i když jsem v jedné části tvého rituálu fyzicky tancovala sama v pokoji, tak díky našemu propojení jsem sama nebyla, ta rituálová energie je silná live i online, nádherné, děkuji. “  Radka

 

Milá Tamarko, chci Ti napsat, jak jsem vnímala včerejší rituál. Elí se do tance položila úplně přirozeně a několikrát mi sdělovala… .to je Tamara? Jí tak září oči. A další “žena”, 12letá Mája jen občas nahlédla do obýváku, stále si libující v džínách se náhle objevila převlečená v baletním dresu na špičkách “jela si to své”. A můj muž přišel domů až v momentě, když všechno utichlo a slastně odpočívalo...

Včerejší propojení bylo něco posvátného, ale zároveň tak všedně normálního jako poslední dva týdny život sám. Mé srdce se otevřelo, starosti, strachy, smutky a bolesti se rozplynuly v prvních pohybech těla. V meditaci jsem cítila pevné zakořenění a bujnou korunu sahající až k nebesům. Stejný pocit mnou projel nedávno na procházce lesem, kdy jsem stála opřená o statný starý dub a cítila jeho živoucí mízu. Se stejným pocitem jsem se probudila ráno Vážím si Tvého laskavého vedení a propojení s ostatními.
Děkuji z celého srdce.
Dita
PS: tančila jsem s Tebou téměř po sedmnácti letech

 

Milá Tamaro, děkujeme ti za krásný rituál dnešního večera. Jsem hluboce vděčná za to že jsem součástí a že mohu stále více otevírat mé srdce a taky, že má dcera je toho součástí a může se otevírat se mnou. Cítím, že právě prožitek přes tělo, srdce a mysl je tím tancem života. A já jsem nesmírně za něj vděčná a dodalo mi to velkou sílu jít za tím, co mě volá a cítím právě podporu nás všech, co jsme dnes večer zažili toto propojení a lásku.

DĚKUJU ZA TO, ŽE TO PRO NÁS VŠECHNY USKUTEČŇUJEŠ!

S láskou a vděčností Simona a Elenka Slagmolen

 

Děkuju Tamarko, děkuju i vám ostatním. cítila jsem sebe, vás, energie proudila. bylo to nádherné, dojemné. nádherné je být doma a i s vámi ve vašich domovech. nejvíce cítím přesah rodiny a domova. tančila jsem v kuchyni kolem stolu. v srdci domova. děkuju a dobrou noc.

Míša

Prožila jsem hluboké smíření s tátou. Tančili jsme spolu. Byla jsem jako malá holka. Cítila jsem v něm oporu, bezpečí stabilitu. Děkuji. Jsem za tento způsob vděčná, když to nejde fyzicky. Mockrát děkuji, bylo to hluboké. Přeji dobrou noc a sladké čistě zářivé sny.
Takara

Prožila jsem krásný večer. Jsem tu sama v prázdném domě a vy jste ho najednou zaplnili a byli tu se mnou. Cítím příjemnou únavu - myslím, že budu spát jako miminko:-). A zároveň jsem občerstvená. Děkuji moc! Tamaro, opravdu krásné!

Barbora

Milá Tami, bylo to úžasné, děkuju z celého srdce, funguje to, new relity is here!!! Jsi Tvůrkyně lepšího světa. Miluji Tě. U nás je nedostatečný signál videa a zvuku, sledovala jsem do koce (i s Toníkem chvilku tancovala, říkal, "ta teta je moc krásná").
Edi

Děkuju, jsem vděčná za to propojení...
Zdenka

Tamarko, moc dekuji. znovu citim tlukot sveho srdce.
Katka

Citim se ozivena, klidna, volnejsi, krasa, dekuji Ti i vsem zucastnenym
Jana

Cítím smíření, klid, vyrovnanost
Jane

Tami dakujem z celého krasne uvolneného a ocisteneho srdiecka... fakt to funguje.... si skvela
Katarína

Děkuji za krásný včerejší rituál, skončila jsem dříve, ale moc ráda jsem tě viděla, jsem vděčná za propojení Ještě rituál pracoval pak ve snech....
Jana

 

 

 

foto: Lakshmi a Robert Rambousek